RO MasterzGaming Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rMG Zone
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Superstars V8 Racing

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
DominicToretto
Faction Leader
Faction Leader



Mesaje : 2
Data de înscriere : 10/07/2010

Superstars V8 Racing  Empty
MesajSubiect: Superstars V8 Racing    Superstars V8 Racing  EmptySam Iul 10, 2010 11:41 am

Superestars V8 Racing este jocul luni evaluat de catre experti de gaming Top Gear. Este un joc cu masini.

Bazat pe campionatul real Superstars Racing Series, de care nu am auzit in viata noastra, Superstyars V8 e un simulator-arcade cu o droaie de masini, de la Jaguar S Type R si pana la Chrysler 300C. Ambele sunt, insa, destul de varza, spre deosebire de Maserati Quattroporte, alegerea noastra in cele cateva ore de joaca.Jocul este dezvoltat de candva faimosul Gianni Morbidelli, care obisnuia sa conduca, uhm, masini Volvo. Bine, erau Volvo-urile preparate pentru BTTC si, candva, a condus si in F1, deci presupunem ca le are cu covrigu'. Nu ca ar conta vreun pic in joc, intrucat controlulasupra masini e destul de elementar. Exista 14 circuite, majoritatea din Italia, insa dupa o vreme incep sa semene intre ele. Grafica este acceptabila, dar nu se compara cu cea a altor titluri. Cand te plictisesti sa te joci singur, poti sa te conectezi online pentru curse inpreuna cu alti 15 oameni. Asta iti va mentine treaz interesul o vreme, insa dupa cateva ore vei baga din nou discul cu superbul Forza 3, pentru a-ti reaminti car de misto poate sa fie un simulator auto nepretios.

EDIT :

Trailer cu gameplay:



Ultima editare efectuata de catre DominicToretto in Sam Iul 10, 2010 11:55 am, editata de 1 ori
Sus In jos
[rMG-Fondator]RuNn3r
Fondator
Fondator
[rMG-Fondator]RuNn3r


Mesaje : 1
Data de înscriere : 07/07/2010
Varsta : 26
Localizare : Roman

Superstars V8 Racing  Empty
MesajSubiect: Re: Superstars V8 Racing    Superstars V8 Racing  EmptySam Iul 10, 2010 11:52 am

cand postezi asa ceva da si un link cu un clip cu Trailer la el
Sus In jos
 
Superstars V8 Racing
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RO MasterzGaming Zone :: Divertisment :: Jocuri PC-
Mergi direct la: